خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتدیگ بخار حرارت زدایی

صنایع پتروشیمی بویلر حرارتی زباله پایین جریان جریان گاز دودکش NOx

صنایع پتروشیمی بویلر حرارتی زباله پایین جریان جریان گاز دودکش NOx

Petrochemical Industries Waste Heat Boiler Low NOx Flue Gas Flow

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: QIYAO
گواهی: ISO

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Customized Product, Quoted Case By Case
جزئیات بسته بندی: بسته بندی آماده دریا
زمان تحویل: 30 - 48 هفته
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فولاد کربن، فولاد ضد زنگ بسته بندی: بسته بندی آماده دریا
سرویس: طراحی، عرضه با نظارت بر نصب و راه اندازی سایت، اعزام و آموزش کاربرد: پالایشگاه ها، صنایع پتروشیمی و غیره
تابع: برای تولید بخار سوپرهیز شده بدون مصرف سوخت تاثیرات محیطی: انتشار های دوستانه: کم NOx، SOx و گرد و غبار کاتالیزور
سفارشی: در دسترس
برجسته:

دیگهای گاز طبیعی

,

دیگ بخار فشار متوسط

صنایع پتروشیمی بویلر حرارتی زباله پایین جریان جریان گاز دودکش NOx

SMDERI در بیش از 40 سال تحقیق و توسعه در مورد دیگ بخار حرارت دهی برای واحد ترک خوردگی کاتالیست در صنایع پالایش نفت مشغول به فعالیت بوده و تعداد اختراعات را به دست آورده است. براساس توانایی و تجربه مهندسی قوی R & D، SMDERI طراحی، ساخت، مهندسی، نظارت فنی و خدمات قرارداد EPC را برای پروژه جدید ساخته شده و بازسازی انواع مختلف دیگهای بخار حرارت ارائه می دهد.

بویلر حرارتی پس از احتراق اضافی

وابسته به فرایند تولید، گاز دودکش از یک واحد تولید ممکن است شامل ترکیب گاز قابل اشتعال به عنوان CO و بویلر حرارت اضافی خاموش است برای بازیابی آنتالپی فیزیکی و ارزش حرارت ترکیبات قابل اشتعال گاز دودکش (مانند CO) و تولید بخار یا آب گرم به عنوان مورد نیاز توسط مالک. این انرژی از انرژی حرارتی فیزیکی و انرژی شیمیایی گاز دودکش را بهبود می بخشد و گاز سمی و مضر را در گاز دودکش که محیط زیست و انرژی صرفه جویی می کند، کنترل می کند.

جریان کار: جریان کار در زیر شرح داده شده بر اساس جریان گاز دودکش و جریان بخار و آب است.

جریان گاز دودکش: هنگامی که از کارخانه تخلیه می شود، گاز دودکش گرم در ابتدا به درام مهر و موم آب وارد می شود و سپس به داخل اتاق آدیاباتیک دیگ بخار حرارت اضافی اخراج شده از طریق مجرای گاز دودکش متصل می شود. مشعل واقع در قسمت پایین اتاق آدیاباتیک گاز دودکش را به دمایی که در آن گاز قابل اشتعال می تواند درمان شود، حرارت می دهد. گاز دودکش گرم پس از درمان خارج از اتاق آدیاباتیک به طور متوالی از طریق بخش کنترا، سوپرهیتر، تبخیر کننده، اقتصادسور و در نهایت کانال خروجی جریان می یابد. سطح گرمایش دیگ بخار حرارت عرضه شده توسط SMDERI به عنوان ماژول طراحی شده است تا کار نصب را به حداقل برساند و زمان نصب را کاهش دهد.

* جریان بخار آب:

سیستم تغذیه آب: آب دیررس متوسط ​​فشار از منبع خارجی قبل از تحویل به اقتصاددان درجه حرارت پایین، در آب گرم کن غذا گرم می شود. آب داغ از اقتصاددان درجه حرارت پایین به آبگرمکن فیدر جریان می یابد تا قبل از آن به اقتصاددان درجه حرارت بالا جریان برود. جریان آب دآرژ شده فشار متوسط ​​است → پیشگیرنده تغذیه → اقتصادسنج دمای پایین → آبگرمکن پیش گرم کننده → اقتصادسنج دمای بالا → آب گرم برای مصرف کننده خارجی یا درام بخار.

سیستم تبخیر: آب اشباع شده به بخش کنوانسیون و تبخیر کننده از طریق خطوط لوله های فرآوری متفاوتی تحویل می شود، جایی که گرم و تبخیر می شود. سپس مخلوط بخار و آب وارد لوله بخار می شود. به این ترتیب بخش مجاور، بخارپز و بخار یک سیستم تبخیری از گردش طبیعی ایجاد می کند.

سیستم بخار: بخار پودر تولید شده در درام بخار، همراه با آنهایی که از منبع خارجی است، به هدر ورودی سوپرهیتر درجه حرارت پایین متصل می شود. قبل از آنکه به سوپرهیتر درجه حرارت بالا وارد شود، قبل از آن بیش از حد گرم می شود. بخار سوپرهیز شده از هدر خروجی سوپرایز درجه حرارت بالا به شبکه بخار متوسط ​​کارخانه انتقال می یابد.

اطلاعات تماس
Shanghai Marine Diesel Engine Research Institute

تماس با شخص: Mrs. Tan Ling

تلفن: 86-21-51151156

فکس: 86-21-51711742

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات