خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتدیگ بخار حرارت زدایی

بخار حرارت بخار SMDERI با سرویس EPC برقی، بخار - جریان آب

بخار حرارت بخار SMDERI با سرویس EPC برقی، بخار - جریان آب

SMDERI Waste Heat Boiler With EPC Ontrracting Service , Steam - Water Flow

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: QIYAO
گواهی: ISO

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Customized Product, Quoted Case By Case
جزئیات بسته بندی: بسته بندی آماده دریا
زمان تحویل: 30 - 48 هفته
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فولاد کربن، فولاد ضد زنگ بسته بندی: بسته بندی آماده دریا
سرویس: طراحی، عرضه با نظارت بر نصب و راه اندازی سایت، اعزام و آموزش کاربرد: پالایشگاه ها، صنایع پتروشیمی و غیره
تابع: برای تولید بخار سوپرهیز شده بدون مصرف سوخت تاثیرات محیطی: انتشار های دوستانه: کم NOx، SOx و گرد و غبار کاتالیزور
سفارشی: در دسترس
برجسته:

دیگهای گاز طبیعی

,

طراحی دیگ بخار حرارت

بخار حرارت بخار SMDERI با سرویس EPC برقی، بخار - جریان آب

SMDERI در بیش از 40 سال تحقیق و توسعه در مورد دیگ بخار حرارت دهی برای واحد ترک خوردگی کاتالیست در صنایع پالایش نفت مشغول به فعالیت بوده و تعداد اختراعات را به دست آورده است. براساس توانایی و تجربه مهندسی قوی R & D، SMDERI طراحی، ساخت، مهندسی، نظارت فنی و خدمات قرارداد EPC را برای پروژه جدید ساخته شده و بازسازی انواع مختلف دیگهای بخار حرارت ارائه می دهد.

دیگ بخار گرم از گاز دودکش برای بازیابی آنتالپی فیزیکی گاز دودکش تولید شده توسط کارخانه تولید و تولید بخار یا آب گرم به عنوان مورد نیاز مالک است. بنابراین، می تواند نه تنها دمای اگزوز را از واحد تولید کاهش دهد بلکه بخار یا آب گرم را برای بهره برداری بیشتر نیز تولید می کند که هم صرفه جویی در محیط زیست و هم صرفه جویی در انرژی است.

اصل کار

جریان کار در زیر شرح داده شده است بر اساس جریان گاز دودکش و جریان بخار و آب:

* جریان گاز دودکش:

هنگام تخلیه از کارخانه تولید، گاز دودکش گرم ابتدا به داخل حفره آب وارد می شود و سپس به سطح گرمایش دیگ بخار حرارت از طریق مجرای گاز دودکش متصل می شود. در دیگ بخار حرارت، گاز دودکش از طریق سوپرهیتر، تبخیر کننده، اقتصادسور و در نهایت کانال خروجی جریان می یابد. سطح گرمایش دیگ بخار حرارت عرضه شده توسط SMDERI به عنوان ماژول طراحی شده است تا کار نصب را به حداقل برساند و زمان نصب را کاهش دهد.

* جریان بخار آب:

سیستم تغذیه آب: آب دیررس متوسط ​​فشار از منبع خارجی قبل از تحویل به اقتصاددان درجه حرارت پایین، در آب گرم کن غذا گرم می شود. آب داغ از اقتصاددان درجه حرارت پایین به آبگرمکن فیدر جریان می یابد تا قبل از آن به اقتصاددان درجه حرارت بالا جریان برود. جريان آب ديائيد شده فشار متوسط ​​است → تغذيه کننده پيش غذا → اقتصادسنج کم دما → آب گرم کن غذا → اقتصادسنج درجه حرارت بالا → آب گرم براي مصرف کنندگان خارجي يا درام بخار

* سیستم تبخیر: آب اشباع شده از طریق خطوط فرآوری متفاوتی به داخل تبخیر کننده تحویل داده می شود، جایی که گرم و تبخیر می شود. سپس مخلوط بخار و آب وارد لوله بخار می شود. به این ترتیب، تبخیر کننده و بخار یک سیستم تبخیری از گردش طبیعی ایجاد می کند.

* سیستم بخار: بخار پودر تولید شده در درام بخار، همراه با آنهایی که از منبع خارجی، به هدر ورودی سوپرهیتر درجه حرارت پایین متصل می شود. قبل از آنکه به سوپرهیتر درجه حرارت بالا وارد شود، قبل از آن بیش از حد گرم می شود. بخار سوپرهیز شده از هدر خروجی سوپرایز درجه حرارت بالا به شبکه بخار متوسط ​​کارخانه انتقال می یابد.

خدمات موجود: طراحی پروژه، تأمین تجهیزات و نظارت بر نصب سایت، آزمایش سیستم و راه اندازی پروژه جدید / ارتقاء سیستم قدیمی دیگ بخار.

اطلاعات تماس
Shanghai Marine Diesel Engine Research Institute

تماس با شخص: Mrs. Tan Ling

تلفن: 86-21-51151156

فکس: 86-21-51711742

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات